601-976-218 509-950-161 parcela-nieruchomosci@wp.pl
Kawalerka po remoncie w centrum
niski blok ul. Śląska
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA
Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie typu M 2 ( 29,56 m2) usytuowane na ulicy Śląskiej na II piętrze niskiego bloku bloku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC. Okna PCV. Łazienka z kabiną prysznicową glazura na podłodze i na ścianie. Na podłodze panele, na ścianach gładź oraz ozdobna cegła. Wymieniona instalacja elektryczna.
Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsce parkingowe dla mieszkańców bloku.
Nasze biuro oferuje pełne wsparcie na każdym etapie transakcji - od znalezienia idealnej nieruchomości po finalizację zakupu. Niezależny ekspert finansowy, pomoże dobrać najlepszą ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu proces zakupu przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności.
Więcej informacji:
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
"PARCELA"
www.parcela-nieruchomosci.pl
Czynności pośrednictwa wykonywane są przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami 6689, 18811
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.